Górnicy wydobywający Bitcoin doświadczają 4-procentowego wzrostu trudności górniczych

4. Juli 2020

Górnicy Bitcoinów są nadal na zewnątrz, jeśli się zastanawiasz, a ich platformy są nadal gotowe i działają. Górnictwo Bitcoin z drugiej strony jest zupełnie inny biznes i wydaje się, że górnicy będą mieli trudności z uzyskaniem karczmy.

Termokopa“ dla Bitcoinów, czyli ich przychodów z wydobycia w przeszłości, nie odbiła się po osiągnięciu piętnastu miliardów dolarów pod koniec 2019 r., jak tego oczekiwała większość entuzjastów Bitcoinów. Na szczycie ceny znajduje się poduszka z napisem „szesnastoprocentowy wzrost“, który znajduje się pod nią w momencie pisania. Oznacza to 17,3 miliarda dolarów jako nową termokoptę dla Bitcoina, najwyższą jak dotąd.

Górnicy wydobywający Bitcoin System doświadczają 4-procentowego wzrostu trudności eksploatacyjnych 1
Górnicy Bitcoinów wyruszają na własną rękę
Termokapka została wprowadzona przez Nic Cartera, współzałożyciela CoinMetrics jako alternatywa dla kapitalizacji rynkowej, którą robi y łącząc wszystkie zasoby wydawane podczas wydobycia, w tym opłaty transakcyjne i nagrody blokowe.

Górnicy Bitcoinów zakupili swoje przychody do dwudziestu trzech procent z uwagi na nagrodę blokową w wysokości 6,25 BTC. Obniżka o dwadzieścia trzy procent wynosi dwieście osiemdziesiąt jeden milionów dolarów w momencie pisania.

Ethereum dostrzega, że jest to coraz niższy współczynnik mnożnikowy Free Ratio. To, co stało się więcej z Etereum, to najwyższy udział przychodów z wydobycia, który wyniósł osiemnaście procent. Wszystko to w ciągu trzydziestu dni.

Górnicy Bitcoinów szukają nowych dróg

Utrzymanie się na powierzchni było naprawdę trudne dla społeczności górników Bitcoinów, ale byli oni zobowiązani do dotrzymania swoich obietnic i posunięcia się naprzód. Udało im się nawet przyczynić się do odzyskania BTC po jego załamaniu, kiedy to po pół dnia pracy pozostało 6,25 BTC na blok. Wydobycie BTC stanie się trudniejsze po zakończeniu odliczania, a tym razem w ciągu nie więcej niż dziesięciu dni, mamy trudności zwiększające się o cztery procent.